На захист Національного художнього музею України

Сьогодні, як ніколи,  Національний художній музей України потребує грунтовної реконструкції. Справа нагальна, але, вочевидь, існує великий ризик втратити історичну будівлю музею, що розташована в Києві, на вулиці Михайла Грушевського 6, та надовго переїхати до міських околиць.

Як стало відомо, кілька років тому музейна будівля за незрозумілих причин втратила статус пам'ятки архітектури. Її немає також і в переліку пам'яток, що не підлягають приватизації. Отже, загальновідома перлина архітектури, колиска київського музейництва - славнозвісний  Будинок із левами  - сьогодні у небезпеці!

А для того, щоб будівлю перепрофілювати, зробити у ній що завгодно, треба лише вивезти з неї державну колекцію творів мистецтва та розпочати процес реконструкції.

Національний художній музей України вже багато років бореться за надання йому в користування ділянки по вул. Інститутській 3 та реалізацію проекту справжньої масштабної розбудови музею, а не згортання його діяльності, як це пропонують автори Програми розвитку музею, розглянутої Музейною радою при Міністерстві культури України та презентованої колективу НХМУ.

Просимо підтримати ініціативу народних депутатів України - законопроект про внесення змін до Закону України "Про Перелік пам'яток культурної спадщини, що не підлягають приватизації" зареєстрований під № 2010 від 14.01.2013

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=45461

http://prostir.museum/ua/post/25346 .

Отримавши захист історичної будівлі, музей може розпочинати процес реконструкції.

Просимо також підтримати передачу ділянки по вул. Інститутській 3 для розбудови Національного художнього музею України.

 


Співробітники НХМУ Д. Нікітін, А. Коновалова    Связаться с автором петиции

Подписать петицию

Подписывая петицию, я разрешаю Співробітники НХМУ Д. Нікітін, А. Коновалова передать мою подпись тем, кто может повлиять на решение этой проблемы.

Вы получите электронное письмо со ссылкой для подтверждения вашей подписи. Добавьте, пожалуйста, info@petitions247.com в свой список адресов или надежных отправителей, чтобы точно не пропустить наши эл. письма.

Обратите внимание, что вы не можете подтвердить свою подпись, ответив на это сообщение.
Платная реклама

Мы покажем эту петицию 3000 чел.

Узнать больше...

Facebook