На захист Національного художнього музею України

Сьогодні, як ніколи,  Національний художній музей України потребує грунтовної реконструкції. Справа нагальна, але, вочевидь, існує великий ризик втратити історичну будівлю музею, що розташована в Києві, на вулиці Михайла Грушевського 6, та надовго переїхати до міських околиць.

Як стало відомо, кілька років тому музейна будівля за незрозумілих причин втратила статус пам'ятки архітектури. Її немає також і в переліку пам'яток, що не підлягають приватизації. Отже, загальновідома перлина архітектури, колиска київського музейництва - славнозвісний  Будинок із левами  - сьогодні у небезпеці!

А для того, щоб будівлю перепрофілювати, зробити у ній що завгодно, треба лише вивезти з неї державну колекцію творів мистецтва та розпочати процес реконструкції.

Національний художній музей України вже багато років бореться за надання йому в користування ділянки по вул. Інститутській 3 та реалізацію проекту справжньої масштабної розбудови музею, а не згортання його діяльності, як це пропонують автори Програми розвитку музею, розглянутої Музейною радою при Міністерстві культури України та презентованої колективу НХМУ.

Просимо підтримати ініціативу народних депутатів України - законопроект про внесення змін до Закону України "Про Перелік пам'яток культурної спадщини, що не підлягають приватизації" зареєстрований під № 2010 від 14.01.2013

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=45461

http://prostir.museum/ua/post/25346 .

Отримавши захист історичної будівлі, музей може розпочинати процес реконструкції.

Просимо також підтримати передачу ділянки по вул. Інститутській 3 для розбудови Національного художнього музею України.

 


Співробітники НХМУ Д. Нікітін, А. Коновалова    Связаться с автором петиции

Подписать петицию

Для того, чтобы подписать петицию, созданную Співробітники НХМУ Д. Нікітін, А. Коновалова, заполните следующую форму. Автор петиции увидит всю предоставленную вами информацию в этой анкете.

Вы получите электронное письмо со ссылкой для подтверждения вашей подписи. Добавьте, пожалуйста, info@petitions247.com в свой список адресов или надежных отправителей, чтобы точно не пропустить наши эл. письма.

Платная реклама

Мы покажем эту петицию 3000 чел.

Facebook