Жалоба на почту Украины

З кінця Листопада сотні мешканців України чекають надходження  відправлень  авіапоштою з Китаю до місця міжнародного поштового обміну.

За інформацією офіційного сайту зазначені відправлення залишили територію Китаю ще у Листопаді та початку грудня 2012 року, що також було  підтверджено поштовими відділеннями відправників .

Станом на 24 грудня 2012 року дані відправлення не були доставлені та за даними офіційного сайту Укрпошти не простежуються на території України. Відповідно до встановлених строків пересилання міжнародних поштових посилок з країн далекого та близького зарубіжжя до України визначений термін доставки з Китаю авіапоштою 9 днів.

У місцевому відділенні Укрпошти (Київській, Львівській, Донецькій, Харьківській, Севастопольскій, Луганській, Запоріжській та інших областей), відмовилися надавати послугу пошуку відправлень, мотивуючи відсутністю копій квитанцій відправника.

Прошу розібратися у вищевикладеній ситуації та сприяти розшуку вищевикладенних  відправлень. Також, прошу надати і консультацію щодо порядку відшкодування у разі втрати та/або порушення норм, встановлених строків доставки.

Інформацію про результати розгляду заяви прошу надати у письмовому вигляді та в термін, встановлений Законом України «Про звернення громадян».

 

Подписать петицию

Подписывая петицию, я разрешаю Таша передать мою подпись тем, кто может повлиять на решение этой проблемы.

Вы получите электронное письмо со ссылкой для подтверждения вашей подписи. Добавьте, пожалуйста, info@petitions247.com в свой список адресов или надежных отправителей, чтобы точно не пропустить наши эл. письма.

Обратите внимание, что вы не можете подтвердить свою подпись, ответив на это сообщение.
Платная реклама

Мы покажем эту петицию 3000 чел.

Узнать больше...

Facebook